polskaangielska

WYKŁADZINY OBIEKTOWE


Wytrzymałe i estetyczne podłogi są ważnym elementem nie tylko w domach prywatnych. Można wręcz rzec, że to właśnie w różnego rodzaju obiektach publicznych, usługowych czy przemysłowych pełnią one dużo ważniejszą rolę. Dlatego też pragniemy zaproponować Państwu najlepsze na rynku wykładziny obiektowe. Doskonale łączą one w sobie estetykę z funkcjonalnością.

Jakie zastosowanie mają nasze wykładziny obiektowe? Dzięki bogatej gamie produktów o różnych parametrach oraz licznym walorom wizualnym jesteśmy w stanie zaproponować wykładziny obiektowe, które doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach biurowych, w obiektach należących do służby zdrowia, w szkołach i przedszkolach, w hotelach, w obiektach przemysłowych, a także w lokalach usługowych, również tych, które poszukują naturalnych i eleganckich rozwiązań. Wszystkie proponowane przez nas wykładziny obiektowe są najwyższej jakości – wytrzymałe, odporne na uszkodzenia, a do tego estetyczne.

W naszej ofercie znajdują się wykładziny obiektowe wykonane z PCV, dywanowe (w tym płytki dywanowe), o charakterze przemysłowym oraz stworzone za pomocą materiałów w stu procentach naturalnych. Ale co najważniejsze, oferujemy klientom nie tylko efektowne i wysokiej jakości wykładziny obiektowe, ale i wszelkie kompleksowe usługi z nimi związane, czyli projekt zgodny z oczekiwaniami klienta oraz montaż. Ponadto posiadamy szeroką ofertę, która obejmuje już gotowe wykładziny obiektowe, zawsze pochodzące od najlepszych i renomowanych producentów w tej dziedzinie.

Ale to nie wszystko, co można znaleźć w naszej ofercie. Służymy wsparciem i profesjonalną radą, każdemu inwestorowi, architektowi czy też firmie budowlanej z zakresu stworzenia idealnej podłogi, pomagając jednocześnie dobrać najlepsze wykładziny obiektowe, zarówno pod kątem parametrów, jak i stylistyki.

Siedziba naszej firmy oferującej doskonałe wykładziny obiektowe mieści się w mieście Łódź, jednak nasze produkty oraz usługi jesteśmy w stanie świadczyć także w innych miejscach, przykładem może być Warszawa, w której udało nam się owocnie zrealizować wiele ciekawych inwestycji.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które interesują wykładziny obiektowe. Na pewno uda nam się znaleźć jak najlepsze rozwiązanie.

logobalsan.jpg

Balsan to wysokiej klasy wykładziny obiektowe. Komfortowe, odporne na duże natężenie ruchu i zabrudzenia. Bogata paleta wzorów i kolorów umozliwia stworzenie wymarzonej podłogi. Zobacz kolekcje.

condor.jpg

Condor Carpets to największy holenderski producent wykładzin dywanowych w bardzo przystępnych cenach. Wykładziny pętelkowe i welurowe do obiektów komercyjnych. Zobacz kolekcje.

logolano.jpg

Lano spełnia najwyższe standardy jakościowe. Szeroka gama wykładzin do pomieszczeń użyteczności publicznej o zróżnicowanym natężeniu ruchu. Zobacz kolekcję.

sit-in.jpg

Sit-in to połączenie włoskiego stylu i wysokich parametrów technicznych gwarantujących jakość wykładziny. Zobacz kolekcje.

vorwer1.jpg

Vorwerk czyli nnowacyjne i dające nieskończone możliwości aranżacyjne wykładziny spełniają wymogi estetyczne najbardziej wybrednych klientów na całym świecie. Zobacz kolekcję.

edel2.jpg

Edel to kilkadziesiąt kolekcji wykładzin dywanowych. Wykonanych taniego i odpornego polipropylenu jak i szlachetnego poliamidu. Zobacz kolekcje.

logo_bewe-2.jpg

Bewe specjalizuje się w wykładzinach obiektowych, gęsto tkanych o poliamidowym runie. Idealnie sprawdzają się w biurach i obiektach handlowych. Zobacz kolekcję.

tapibel.jpg

Tapibel łączy w sobie jakość z przystępną ceną. Wykładziny cenione za swoją trwałość i dostępność wykładzin wełnianych przeznaczonych do zastosowań komercyjnych. Zobacz kolekcje.

vebe.jpg

Vebe to igłowane wykładziny przeznaczone do pomieszczeń o bardzo dużym natężeniu ruchu. Struktura sprasowanego filcu pozwala im sprostać nawet największym wymaganiom. Zobacz kolekcje.

brumatex2.jpg

Burmatex oferuje wykładziny igłowane z przeznaczeniem do miejsc intensywnie użytkowanych. Zobacz kolekcję.

forbo-sarlino.jpg

Forbo Sarlino to wysokiej klasy wykładziny obiektowe. Bardzo wytrzymałe na duże natężenie ruchu.Bogata paleta wzorów i kolorów umozliwia stworzenie wymarzonej podłogi. Zobacz kolekcje.

images.jpg

Flotex łączy najbardziej atrakcyjne cechy wykładziny dywanowej z zaletami wykładziny elastycznej. Jej powierzchnia jest gładka, welurowa, miękka, o podobnych właściwościach jak dywan, a także ciepła, komfortowa, przyczepna i tłumiąca odgłosy uderzeniowe.