polskaangielska

DOMOWE WYKŁADZINY DYWANOWE


Zarówno dywan, jak i wykładzina PCV, mają wiele zalet. A jeśli by tak połączyć je w jeden, jeszcze bardziej idealny produkt? Takim rozwiązaniem są wykładziny dywanowe. W naszej firmie oferujemy szeroki wybór tego materiału, dzięki czemu każdy klient znajdzie produkt spełniający potrzeby.

Gdzie można stosować wykładziny dywanowe? Tak naprawdę wszędzie – zarówno w domach prywatnych, jak i w różnego rodzaju obiektach, np. w urzędach, instytucjach, hotelach, szkołach, przedszkolach i wielu innych. To rozwiązanie polecane tam, gdzie przebywają dzieci. Posiadamy wykładziny dywanowe utrzymane w różnorodnej stylistyce – sprawdzą się więc w aranżacjach nowoczesnych i klasycznych, eleganckich i skromnych.

Wykładziny dywanowe posiadają wiele zalet, wśród których najważniejsze to estetyka, ciepło, właściwości akustyczne, antypoślizgowość, brak wgnieceń od mebli oraz doskonała trwałość, która sprawia, że nawet po kilku latach użytkowania podłoga potrafi wyglądać jak nowa. Co więcej, nasze produkty są nie tylko wysokiej jakości, ale i w atrakcyjnych cenach.

balsan.jpg

Balsan to wysokiej klasy wykładziny domowe. Komfortowe, antystatyczne oraz odporne na zabrudzenia. Bogata paleta wzorów i kolorów umozliwia stworzenie wymarzonej podłogi. Zobacz kolekcje domowych wykładzin Balsan.